medal walentynkowy

“TRENING WALENTYNKOWY”, REICHARD VON VALDANO,

To wydarzenie już się odbyło.

Wydarzenie nie uwzględniało rywalizacji zatem nie umieszczamy żadnych wyników.

Wiemy, że Ci, którzy odbyli trening stacjonarnie biegli lub szli, z kijami lub bez, przepiękną trasą w ośnieżonym lesie. Wielu zawodników podzieliło się swoimi zdjęciami, można je zobaczyć na stronie organizatora, Valdano. Poniżej zamieszczamy jedno, a po więcej zapraszamy na stronę Valdano.

================================================================

STEGNA, DNIA 14.02.2021 r.

Mamy przyjemność zaprosić Was na „Trening Walentynkowy” w dniu 14 lutego 2021 roku.

Aktywność fizyczna w Nordic Walking, biegu lub innych aktywności będzie aktywizować nas i Was w dobie pandemii, ale jednocześnie odpowiadający na zalecenia reżimu sanitarnego (maseczka obowiązkowo).

Ma to być trening, który będzie Wasze twarze rozweselał i nadawał jej niepowtarzalny blask w scenerii pięknych walorów morskich w Stegnie.

Celem tego treningu jest aktywność fizyczna bardzo ważna w dobie pandemii Covid-19.

Regularne ćwiczenia są niezbędnym warunkiem dobrego stanu zdrowia i prawidłowej odporności. Osoby, która ćwiczą regularnie, o 30 procent rzadziej zapadają na infekcje dróg oddechowych. Aktywność fizyczna to także odpowiedź na choroby cywilizacyjne takie jak cukrzyca czy miażdżyca, a to one – mimo zagrożenia koronawirusem – są główną przyczyną zgonów.

Minimalny dystans treningu to 5 km, o której chcesz, jak chcesz wcześniej informując nas czy startujesz ze Stegny czy z innej miejscowości.

Do pokonania trasy o długości 5, 10, 15, 21 km lub inny dystans taki jaki sobie wymarzysz (każdy decyduje sam w formularzu na jakim dystansie będzie wykonywał swój świąteczny trening)

Mamy również dla Was motywatory treningu:
– niepowtarzalny tłoczony medal specjalnie na tą okazję;
– prezent niespodzianka
– słodki pakiet regeneracyjny
– certyfikat uczestnictwa w treningu
– oraz kilka niespodzianek, ale to na miejscu….


ZASADY:

Zapisy od 08.01.2021 roku do 08.02.2021 roku do godziny 12.00 (to jest ostateczny czas, abyśmy zrobili dla Was pamiątkowe medale)

Zapisy dostępne na stronie www.elektronicznezapisy.pl

Opłaty: – 40 zł. realny trening; – 40 zł wirtualny trening.

Organizacja Imprez Sportowych „Valdano” ING 07 1050 1764 1000 0097 2221 9137
Z dopiskiem: imię i nazwisko oraz Walentynki


OBOWIĄZKOWY EKWIPUNEK UCZESTNIKA:

Ubiór dostosowany do warunków pogodowych (obowiązkowo kurtka typu wiatrówka – przeciwdeszczowa, czapka, chusta typu buff oraz rękawiczki)  Wygodne obuwie  Woda, ciepły napój w kubku termicznym, kanapki  Latarka czołowa na głowę.


PROGRAM :

Termin: 14.02.2021 roku (niedziela);

11.30-11.50 zbiórka i weryfikacja uczestników; (po zgłoszeniu na www.elektronicznezapisy.pl każdy otrzyma w formie wiadomości sms, lub na adres mailowy, miejsce i adres naszego spotkania);

11.51- 11.59 Indywidualna rozgrzewka;

12.00 Rozpoczęcie treningu.

15.00-16.00 Zakończenie treningu lub jeżeli zdecydujecie wcześniej!!!!


WARUNKI UCZESTNICTWA:

  1. Udział w treningu pn. „ Trening Walentynkowy” jest otwarty i dobrowolny.
  2. Każdy biorący udział w treningu, uczestniczy na własną odpowiedzialność.
  3. Przed treningiem nastąpi weryfikacja, podczas weryfikacji każdy musi mieć zakryte usta oraz nos.
  4. Uczestnik, który zgłosił chęć uczestnictwa w treningu automatycznie oświadcza, że w przyszłości nie będzie sobie rościć żadnych praw do dochodzenia odszkodowania w razie poniesienia uszczerbku na zdrowiu czy poniesienia strat materialnych związanych z uczestnictwem.
  5. Każdy z uczestników powinien obowiązkowo posiadać swoje indywidualne ubezpieczenie NNW. Ponieważ trening nie posiada ubezpieczenia na życie, zdrowotnego lub od odpowiedzialności cywilnej z tytułu choroby, wypadku, odniesienia obrażeń , poniesienia śmierci lub start szkód, jakie mogą wystąpić w związku z obecnością na treningu.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

  1. Uczestnicy mogą zrezygnować w każdym momencie z dalszego udziału w treningu, opuścić trasę i udać się bezpiecznie do wyjścia, lub PO UPRZEDNIM POINFORMOWANIU pod numerami telefonów: – 791730224 – 503742349
  2. Uczestnicy treningu wyrażają zgodę na publikację swojego wizerunku w relacjach z treningu, na stronach, w mediach oraz materiałach promocyjnych.
  3. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 roku oraz RPEiR (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzanie danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE Przekazywanie danych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, jednakże stanowi warunek uczestnictwa w treningu
  4. Uczestnicy biorąc udział w treningu jednocześnie akceptują powyższy regulamin. Ze względu na stan epidemiczny każdy uczestnik jest zobowiązany podpisać oświadczenie w dniu TRENINGU dotyczące COVID 19 (Mówiące o tym, że w dniu treningu uczestnik jest zdrowy – nie wykazuje objawów zakażenia. A także że na 14 dni przed imprezą nie miał kontaktu z nikim przebywającym na kwarantannie ani sam też na niej nie przebywał). Wstęp na teren zbiórki treningu oraz w okolice startu treningu, tylko i wyłącznie dla uczestników treningu. 

Organizatorzy

Ewa&Valdano