TRENING KARNAWAŁOWY

Mamy przyjemność zaprosić Was na pierwszy „Trening Karnawałowy” w 2021 roku.

Aktywność fizyczna w Nordic Walking, biegu lub innych aktywności będzie aktywizować nas i Was w dobie pandemii, ale jednocześnie odpowiadający na zalecenia reżimu sanitarnego (maseczka obowiązkowo).

Trening będzie posiadał charakter rekreacyjny – bez elementów rywalizacji oraz pomiaru czasów. Ma to być trening, który będzie Wasze twarze rozweselał i nadawał jej niepowtarzalny blask w scenerii pięknych lasów. 

Celem tego treningu jest aktywność fizyczna bardzo ważna w dobie pandemii Covid-19.

Regularne ćwiczenia są niezbędnym warunkiem dobrego stanu zdrowia i prawidłowej odporności. Osoby, która ćwiczą regularnie, o 30 procent rzadziej zapadają na infekcje dróg oddechowych. Aktywność fizyczna to także odpowiedź na choroby cywilizacyjne takie jak cukrzyca czy miażdżyca, a to one – mimo zagrożenia koronawirusem – są główną przyczyną zgonów.


Minimalny dystans treningu to od 1 kilometra do 5 kilometrów, o której chcesz, jak chcesz wcześniej informując o której startujesz, pamiętajcie jednak, że może wystartować do swojej aktywności fizycznej od godziny 12.00 do 15.00!!!


Sami decydujecie o której przychodzicie na swój trening!!!

Dodatkowo można pokonać trasy o długości od 5, 10, 15, 21 km lub inny dystans taki jaki sobie wymarzycie (każdy decyduje sam w formularzu na jakim dystansie będzie wykonywał swój karnawałowy trening)

Mamy również dla Was motywatory treningu:

 • niepowtarzalny tłoczony medal specjalnie na tą okazję;
 • prezent niespodzianka:
 • słodki pakiet regeneracyjny;
 • certyfikat uczestnictwa w treningu;
 • oraz kilka niespodzianek, ale to na miejscu….

ZASADY:

 • Zapisy od 21.01.2021 roku do 22.02.2021 roku do godziny 09.00 ( to jest ostateczny czas, abyśmy zrobili dla Was pamiątkowe medale)
 • Zapisy dostępne na stronie www.elektronicznezapisy.pl
 • Opłaty: – 40 zł realny trening; – 40 zł wirtualny trening.

Organizacja Imprez Sportowych „Valdano” ING 07 1050 1764 1000 0097 2221 9137 Z dopiskiem: imię i nazwisko oraz Karnawał

OBOWIĄZKOWY EKWIPUNEK UCZESTNIKA:

 • Ubiór dostosowany do warunków pogodowych (obowiązkowo kurtka typu wiatrówka – przeciwdeszczowa, czapka, chusta typu buff oraz rękawiczki)
 • Wygodne obuwie
 • Woda, ciepły napój w kubku termicznym, kanapki
 • Latarka czołowa na głowę.

PROGRAM :

Termin: 28.02.2021 roku (niedziela);

 • 11.30-11.50 zbiórka i weryfikacja uczestników; (po zgłoszeniu na www.elektronicznezapisy.pl każdy otrzyma w formie wiadomości sms, lub na adres mailowy, miejsce i adres naszego spotkania);
 • 11.51- 11.59 Indywidualna rozgrzewka;
 • 12.00 Rozpoczęcie treningu.
 • 15.00-16.00 Zakończenie treningu lub jeżeli zdecydujecie wcześniej!!!!

WARUNKI UCZESTNICTWA:

 1. Udział w treningu pn. „ Trening Karnawałowy” jest otwarty i dobrowolny.
 2. Każdy biorący udział w treningu, uczestniczy na własną odpowiedzialność.
 3. Przed treningiem nastąpi weryfikacja, podczas weryfikacji każdy musi mieć zakryte usta oraz nos.
 4. Uczestnik, który zgłosił chęć uczestnictwa w treningu automatycznie oświadcza, że w przyszłości nie będzie sobie rościć żadnych praw do dochodzenia odszkodowania w razie poniesienia uszczerbku na zdrowiu czy poniesienia strat materialnych związanych z uczestnictwem.
 5. Każdy z uczestników powinien obowiązkowo posiadać swoje indywidualne ubezpieczenie NNW. Ponieważ trening nie posiada ubezpieczenia na życie, zdrowotnego lub od odpowiedzialności cywilnej z tytułu choroby, wypadku, odniesienia obrażeń , poniesienia śmierci lub start szkód, jakie mogą wystąpić w związku z obecnością na treningu.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

 1. Uczestnicy mogą zrezygnować w każdym momencie z dalszego udziału w treningu, opuścić trasę i udać się bezpiecznie do wyjścia, lub PO UPRZEDNIM POINFORMOWANIU pod numerami telefonów: – 791730224
 2. Uczestnicy treningu wyrażają zgodę na publikację swojego wizerunku w relacjach z treningu, na stronach, w mediach oraz materiałach promocyjnych.
 3. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 roku oraz RPEiR (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzanie danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE Przekazywanie danych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, jednakże stanowi warunek uczestnictwa w treningu
 4. Uczestnicy biorąc udział w treningu jednocześnie akceptują powyższy regulamin. Ze względu na stan epidemiczny każdy uczestnik jest zobowiązany podpisać oświadczenie w dniu TRENINGU dotyczące COVID 19 (Mówiące o tym, że w dniu treningu uczestnik jest zdrowy – nie wykazuje objawów zakażenia. A także że na 14 dni przed imprezą nie miał kontaktu z nikim przebywającym na kwarantannie ani sam też na niej nie przebywał). Wstęp na teren zbiórki treningu oraz w okolice startu treningu, tylko i wyłącznie dla uczestników treningu. Organizatorzy