SYSTEMY POMIARU

CHRONOTRACK SYSTEMS, USA

Posiadamy i korzystamy z najwyższej klasy sprzętu do pomiaru czasu do różnych dyscyplin sportowych m.in. biegi masowe, nordic walking, wyścigi rowerowe MTB i szosowe, duathlony i triathlony.

Sprzęt i oprogramowanie Firmy ChronoTrack System jest wykorzystywane w największych imprezach biegowych w Europie i na Świecie np. maratony w Bostonie, Nowy Yorku, Londynie.

Istnieje możliwość zakupu całego systemu do pomiaru czasu. W razie chęci zakupu prośba o kontakt telefoniczny, oferujemy zniżki i przeszkolenie z użycia.

W skład systemu wchodzą:

kontroler Chronotrack

KONTROLERY

Zbudowane z myślą o wydajności, niezawodności i łatwym wdrożeniu, kontrolery zapewniają zaawansowaną technologię zapewniającą zmierzenie każdego czasu – czy to w maratonie w Nowym Jorku, czy w lokalnym wyścigu 5 km.

gatory Chronotrack

GATORY (MATY)

Niebiesko-pomarańczowe Gatory (maty) są ułożone w poprzek punktów czasowych, aby chronić anteny RFID przed uszkodzeniem, a jednocześnie umożliwiają precyzyjne i dokładne mierzenie czasu, niezależnie od tego, czy są umieszczone na asfaltowej drodze, czy na polnej drodze na zboczu góry.

Antena boczna Chronotrack

FLASHPOINTS (ANTENY BOCZNE)

Antena montowana z boku stanowi idealne rozwiązanie do jazdy na rowerze, narciarstwa biegowego i saneczkarstwa. Każdy wyścig może skorzystać ze sprzętu do pomiaru czasu, który umożliwia wcześniejsze ustawienie (przed zamknięciem drogi), oferuje pojedynczą nadmiarową linię mety i dostarcza lżejsze i bardziej elastyczne wyposażenie na trasie.

chipy Chronotrack

CHIPY (TAGI)

Chipy ChronoTrack poprawiają wydajność i alokację zasobów personelu. Są również odporne na warunki atmosferyczne i są lekkie, co zwiększa komfort konkurencji.
Chipy UHF RFID (pasywne)
Jednorazowe (do numerów startowych) lub wielokrotnego (do buta) użytku odporne na warunki atmosferyczne, ale również lekkie, zaprojektowane w celu zapewnienia i zminimalizowania zasobów personelu.
Opcje obejmują tagi B na szelkach, D-tagi dla butów, tagi rowerowe pod siodełko oraz pasywne tagi Tri z opaską (wodoodporne dla imprez).

Szczegółowy opis sprzętu na stronie producenta: CHRONOTRACK