O NAS

P

O NAS

Z nami tylko Dobry Czas!

Obsługujemy zawody elektronicznie już od ponad 20tu lat.

Wcześniej wiele lat uczestniczyliśmy w zawodach jako zawodnicy.

Znamy zapotrzebowania zawodników i organizatorów od podszewki.

Bogactwo doświadczenia czyni nas niezawodnymi współpracownikami.

Dodatkowo sympatyczne usposobienie, moje i mojego zespołu sprawiają, że współpraca z nami to czysta przyjemność 🙂

Z nami tylko Dobry Czas


Zapraszam do współpracy
Janek  

Janek Salewski po skończonym biegu
P

REKOMENDACJE

P

Wioska Biegaczy

Jan Salewski Good Time to najbardziej profesjonalna firma pomiarowa z jaką współpracowałem. Świetny kontakt od uruchomienia formularza zapisów, aż po publikację oficjalnych wyników. Błyskawiczne przekazywanie protokołów w czasie imprezy, szybkie reagowanie na zmiany i ewentualne korekty, precyzyjny pomiar i przede wszystkim przyjemna i bezproblemowa płaszczyzna współpracy. Polecam, Jako organizator, konferansjer i zawodnik.

Bartek Osior, www.wioskabiegaczy.pl

RP

Olecko biega

Z firmą Good Time współpracujemy od 2014 roku nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Mimo wielu propozycji od innych firm to Good Time będzie dla naszych biegów numerem jeden. Za co dokładnie:
niski koszt obsługi zawodów,
dostosowanie formularza pod własne potrzeby,
czytelne i dokładne wyniki,
brak jakichkolwiek błędów czy awarii,
duży wybór asortymentu do obsługi: brama, telebim, banery, itp
.

Marcin Brynda,
Organizator Biegu Oleckowa 13
Prezes Stowarzyszenia Olecko Biega

P

LKS Zantyr Sztum

Lekkoatletyczny Klub Sportowy Zantyr w Sztumie, organizator bardzo wielu imprez biegowych na naszych terenie informuje, że od kilkunastu lat elektroniczny pomiar czasu obsługiwany jest nieprzerwanie przez Pana Jana Salewskiego. Od 15 lat Firma GOOD TIME Elektroniczny Pomiar Czasu z Gdyni obsługuje w Sztumie kilka imprez rocznie, tak jak:
• Międzynarodowe Sztumskie Biegi Solidarności 3 Maja /do 1000 uczestników/
• Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych -4 edycje rocznie/600 os/
• Sztumski Nocny Bieg Świętojański
• Sztumski Wieczorny Bieg Sylwestrowy itd.
Obsługa przez Pana Jana Salewskiego jest fachowa i kompleksowa. Jest cały otwarty na innowacje. Jest niezwykle miły i sympatyczny we współpracy. Jako spiker wielu imprez w Polsce mam możliwość obserwacji i współpracy z Panem Janem Salewskim na wielu zawodach.
W pełni rekomendujemy Firmę do współpracy przy organizacji imprez.

Prezes LKS Zantyr Sztum
Ryszard Mazerski

P

Organizacja imprez sportowych ”Valdano”

Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej współpracy z firmą „GOOD-TIME” Elektroniczny Pomiar Czasu, która od 10 lat pomaga nam w organizacji imprez sportowych w różnych dyscyplinach sportowych tj.: biegi uliczne, biegi przełajowe, marsze nordic walking, piłka siatkowa, piłka nożna i wiele, wiele innych dyscyplin, które są z nami podczas naszego życia.
Firma „GOOD-TIME” Elektroniczny Pomiar Czasu wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji.
Dotychczasową współpracę cechuje:
pomoc w formalnościach i doradztwo;
indywidualny doradca ds. organizacji imprez sportowych;
poczucie bezpieczeństwa;
oszczędność czasu;
wiedza i doświadczenie;
punktualność;
Dzięki wsparciu Firmy „GOOD-TIME” Elektroniczny Pomiar Czasu udało nam się zintegrować i stworzyć bardzo dobrą współpracę ze środowiskami sportowymi oraz wypracować przejrzystość informacji handlowej.
Dodatkowym atutem Firmy „GOOD-TIME” Elektroniczny Pomiar Czasu jest organizacja bezpłatna wielu imprez dobroczynnych i charytatywnych, pokazując w ten sposób, że jest „wrażliwa” na to, co nas otacza… . Dlatego Firma posiada status, który jest darzony szacunkiem wśród licznych Organizacji.
Polecamy usługi „GOOD-TIME” Elektroniczny Pomiar Czasu wszystkim, którzy podobnie jak my cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie. Życzymy sukcesów mając nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Organizacja Imprez Sportowych ”VALDANO”
Ryszard Walendziak